Masz problem z komputerem? Zadzwoń: 786 269 041
Outsourcing IT - stała obsługa dla Twojej firmy
zapytaj o ofertę:
792 861 561
Opole, ul. Kośnego 13/1A (2 minuty od Galerii Handlowej Solaris)
You are currently viewing Regularne tworzenie kopii zapasowych danych

Regularne tworzenie kopii zapasowych danych

Czy warto robić backupy? Jeśli tak, to jak często i jakie dane archiwizować? Wyniki badań rynku Polskiego wskazują, że większość małych i średnich przedsiębiorstw nie tworzy w ogóle kopii zapasowych, co stawia nas bardzo nisko w porównaniu z innymi krajami europejskimi.

Z doświadczenia wiemy, że klienci jak i firmy często martwią się o swoje cenne dane dopiero jak je utracą z winy samego użytkowania (przypadkowego usunięcia) bądź awarii sprzętu. Nie zawsze dane da się w 100% odzyskać, zdarzają się awarie na tyle poważne, że tylko cześć danych można przywrócić.

Z powyższego wynika, że warto archiwizować regularnie ważne dane (przynajmniej raz w miesiącu) na zewnętrzne nośniki wtedy mamy pewność, że istnieje chociaż jedna kopia plików którą można szybko przywrócić. Jako nośniki wykorzystujemy zewnętrzne napędy USB, oferujemy również przechowywanie danych na naszym serwerze.

A co z systemem?

Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie oferujemy tworzenie całych obrazów systemów oraz partycji wraz z ustawieniami, zainstalowanymi sterownikami oraz programami co umożliwia w razie usterki szybko przywrócić prawidłowy stan systemu. Obrazy systemów kopiujemy także na zewnętrzne nośniki.

ZAPYTAJ O OFERTĘ CENOWĄ DLA SWOJEJ FIRMY*

*Cena uzależniona jest od ilości i typu danych oraz od tego jak często dane będą archiwizowane.

×

Koszyk