Masz problem z komputerem? Zadzwoń: 786 269 041
Outsourcing IT - stała obsługa dla Twojej firmy
zapytaj o ofertę:
792 861 561
Opole, ul. Kośnego 13/1A (2 minuty od Galerii Handlowej Solaris)

Praca oraz odpoczynek przed ekranem laptopa należą do czynności, które większość ludzi wykonuje niemal codziennie. Z tego też powodu taki sprzęt narażony jest na zanieczyszczenia wynikające z naturalnej eksploatacji. Do wnętrza laptopa mogą dostać się m.in. okruszki czy kurz, a w wyniku nieuwagi można nawet niechcący zalać go płynami

Czyszczenie laptopa

Bardzo łatwo zauważyć moment, w którym laptop odmawia posłuszeństwa w wyniku nagromadzenia się nieczystości. Najbardziej uciążliwe w takiej sytuacji są niesprawne klawisze, wymagające użycia większej siły do działania lub w ogóle nie reagujące na polecenia. Kolejną nieprzyjemnością jest chociażby nagrzewanie się sprzętu, a w konsekwencji spowolnienie działania notebooka lub nawet jego całkowite wyłączanie się w przypadku przekroczenia bezpiecznej temperatury.

Dlatego właśnie czyszczenie laptopów powinno odbywać się w miarę regularnie, a nie tylko w momencie pojawienia się problemów. To działanie profilaktyczne, dzięki któremu można uniknąć niespodziewanego uszkodzenia urządzenia – nie zawsze da się gołym okiem zauważyć uchybienia w pracy laptopa. Im później użytkownik decyduje się na skorzystanie z szybkiej usługi czyszczenia laptopów, tym bardziej zwiększa się ryzyko nieodwracalnego pojawienia się usterek szkodzących całemu sprzętowi.

O ile wyczyszczenie zewnętrznych części komputera przenośnego jest łatwe i można wykonać je samemu, to wnętrze wymaga już specjalistycznych narzędzi oraz odpowiedniej wiedzy. W innym przypadku można przez przypadek zepsuć jakieś elementy urządzenia. Takie profesjonalne czyszczenie zaleca się wykonywać co 8-12 miesięcy, jeśli laptop jest wykorzystywany w warunkach domowych lub biurowych.

Zamówienie usługi czyszczenia laptopa w Opolu jest bardzo proste. Wystarczy przyjść do naszej siedziby ze sprzętem, który wymaga działania, a my zajmiemy się całą resztą najszybciej jak to tylko możliwe.
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

×

Koszyk