Masz problem z komputerem? Zadzwoń: 786 269 041
Outsourcing IT - stała obsługa dla Twojej firmy
zapytaj o ofertę:
792 861 561
Opole, ul. Kośnego 13/1A (2 minuty od Galerii Handlowej Solaris)

Nadzór nad stałą i bezawaryjną pracą systemu informatycznego w firmie.

Specjalizujemy się w stałej kontroli nad prawidłowym działaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.

Regularne tworzenie kopii zapasowych danych.

Używając nowoczesnych programów analizujemy zmiany w ustawieniach systemu oraz sukcesywnie tworzymy kopie zapasowe danych na zewnętrznych nośnikach zapewniając bezpieczeństwo i poufność przechowywanych danych oraz haseł.Monitoring sieci komputerowych LAN oraz WAN.

Wykonujemy testy i diagnozę komunikacji sieciowej LAN oraz internetu pomiędzy stacjami roboczymi oraz serwerem.

Kompletny serwis komputerowy dla Twojej firmy

Posiadamy niezbędny sprzęt naprawczy i diagnostyczny. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia naprawiamy bądź wymieniamy sprzęt na nowy. Docieramy również do przyczyny usterki i zabezpieczamy przed ewentualnym powtórzeniem się podobnej awarii.

Poprawianie wydajności i niezawodności działania systemu informatycznego.

Konfigurujemy komputery dla uzyskania maksymalnej wydajności opartej na danej platformie sprzętowej. Zabezpieczamy komputery przed ewentualnym uszkodzeniami oprogramowania wynikającymi z nieprawidłowego użytkowania.

Zaplecze techniczne i sprzętowe

Zajmujemy się sprzedażą i wymianą podzespołów komputerowych jak i gotowych zestawów PC o wybranej konfiguracji. Sprowadzamy części komputerowe bezpośrednio z hurtowni co znacznie obniża koszty i ułatwia zaplanowanie wydatków w dłuższym okresie czasu.

Doradztwo w zakresie rozwiązań informatycznych, a także zakupu sprzętu i programów.

Świadczymy usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Pomagamy w zakresie doboru i konfiguracji podzespołów, instalacji i konfiguracji specjalistycznego oprogramowania.

Projektowanie i hosting stron internetowych

Tworzymy strony internetowe dla firm i użytkowników zużyciem technologii PHP, MySQL, CSS oraz szablonów CMS. Oferujemy doradztwo i hosting na własnych lub zewnętrznych serwerach, a także pomoc w moderowaniu strony. Planujemy cel marketingowy, wykonujemy skuteczny projekt wizualny, programujemy stronę aby działała poprawnie, uzupełnimy treścią i doradzamy co powinna zawierać.

Umowa outsourcingowa pozwala na wsparcie techniczne oraz pomoc we wdrażaniu i obsłudze oprogramowania. Dlaczego ten typ usługi jest zalecany?

- Firma korzystająca z tej formy współpracy ma zapewnioną stałą opiekę informatyczną. W razie awarii technik naprawia usterkę bądź sprowadza część zamienną. Usługa wykonywana jest tak długo, aż problem zostanie rozwiązany.

- Generowane koszty są mniejsze niż koszt utrzymania i szkolenia informatyków (nie trzeba opłacać składek ZUS, urlopów, chorobowych itp.) natomiast firma co miesiąc otrzymuje fakturę VAT, którą może wliczyć w koszta.

- Umowa partnerska firmy outsourcingowej z dystrybutorami i hurtowniami komputerowymi pozwala zaoszczędzić koszty zakupu, a także wdrożenia sprzętu i oprogramowania.

- Firmę obsługują specjaliści z branży IT, odciążając tym samym utrzymanie własnej infrastruktury informatycznej, co pozwala skoncentrować się na właściwej działalności, a tym samym zwiększyć jej efektywność.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę przygotowaną specjalnie dla Twojej firmy: 792 861 561

×

Koszyk