Masz problem z komputerem? Zadzwoń: 786 269 041
Outsourcing IT - stała obsługa dla Twojej firmy
zapytaj o ofertę:
792 861 561
Opole, ul. Kośnego 13/1A (2 minuty od Galerii Handlowej Solaris)

Firma Opolkom Notebit oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla Klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy specjalistami w branży IT. Działamy na rynku usług serwisowania sprzętu komputerowego od wielu lat. Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności owocują stale poszerzającym się gronem zadowolonych, stałych Klientów.

Profesjonalny serwis komputerowy w Opolu

W naszej pracy używamy nowoczesnego, bezpiecznego oprogramowania i sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższej klasy, skuteczne usługi. Służymy także fachowym doradztwem w zakresie rozwiązań IT różnego rodzaju, w tym także zakupu, modernizacji i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

Oferujemy usługi serwisowe z możliwością dojazdu do Klienta. W przypadku, gdy Użytkownik z różnych przyczyn nie może dostarczyć do nas komputera, gwarantujemy dojazd do Klienta i naprawę na miejscu lub – w sytuacji poważniejszej awarii – zabranie komputera do serwisu i naprawę w naszej siedzibie.

Serwis laptopów i komputerów

Zapewniamy kompleksowy serwis komputerów w Opolu i okolicach. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą zarówno komputerów stacjonarnych, jak i przenośnych dowolnego rodzaju i różnych producentów. Trafnie analizujemy oraz szybko i sprawnie naprawiamy wszelkiego rodzaju usterki komputerów. Dysponujemy niezbędnym sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Usuwamy awarie oraz konfigurujemy sprzęt w taki sposób, aby uzyskać jego maksymalną możliwą sprawność i wydajność, zabezpieczając przy tym komputer przed ewentualnymi kolejnymi awariami, które mogą wynikać z wad fabrycznych czy też błędów użytkowników.

Serwis i naprawa sprzętu peryferyjnego

Zajmujemy się również fachowym serwisowaniem uszkodzonego sprzętu peryferyjnego oraz innych urządzeń i części elektronicznych. Naprawiamy m.in. dyski HDD, płyty główne, zasilacze, karty graficzne i pamięci, klawiatury, drukarki i monitory.

Skuteczne czyszczenie komputerów

Nasza oferta obejmuje także efektywne czyszczenie wewnętrzne laptopów i komputerów. Każdą część urządzenia czyścimy osobno. Usuwamy kurz, pastę termoprzewodzącą, osady i innego rodzaju zanieczyszczenia szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Dzięki tej usłudze komputer w znaczny sposób zwiększa swą wydajność i stabilność.

Zapraszamy do serwisu laptopów w Opolu

Nasze umiejętności i stale poszerzana wiedza pozwalają na zdiagnozowanie oraz naprawę każdego rodzaju usterki czy uszkodzenia sprzętu komputerowego. Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową, telefoniczną oraz w siedzibie firmy przy ulicy Ozimskiej 46/1 w Opolu.

×

Koszyk